Jak uspořádat firemní večírek na zahradě radí TENTino.cz

Chcete uspořádat večírek pro své zaměstnance a přemýšlíte nad vhodným prostorem? Co takhle zahrada? Pro menší firmy je venkovní večírek na zahradě skvělou volbou zaručující příjemnou atmosféru a přinášející spoustu možností. Dnes k vám přicházíme s pár radami od profesionálů z TENTino.cz, jak takový večírek dobře naplánovat.

TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu party stanů s vybavením ve špičkové kvalitě a pozitivními ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ referencemi.

  1. Vyberte si vhodný termín – Termín večírku na zahradě by se měl odvíjet hlavně od počasí. Chcete ideálně vybrat den, kdy nebude pršet a zároveň nebude moc horko. Pro všechny případy se ale hodí pronajmout si party stan, kam se zaměstnanci mohou schovat před deštěm i sluncem. Další možností jsou slunečníky, které ale pomohou jen proti slunci.
  2. Vytvořte tematický koncept – Když už firemní večírek, tak pořádně! Dejte tomu všechno a vymyslete kreativní koncept, který dá večeru téma, poskytne podněty k rozhovoru a usnadní vymýšlení programu.

Pár nápadů:

  • Havajský den
  • Cesta za pokladem
  • Eko den
  • Divoký západ
  1. Uspořádejte soutěže a aktivity – Firemní večírek by neměl být jen o jídle a pití. Připravte různé soutěže a aktivity, vystoupení a hry. Fantazii se meze nekladou. Ideální je všechny aktivity nějak propojit a dát zaměstnancům motivaci se jich zúčastnit (např. u tématu cesta za pokladem mohou na každé aktivitě dostat razítko do mapy a za vyplněnou mapu si vyzvednout drobný dárek).
  2. Nezapomeňte na občerstvení – Rozhodněte se, zda chcete pořádat grilování nebo připravit různé studené a teplé pochoutky. Pokud chcete udělat něco speciálního, můžete si najmout cateringovou společnost, která se o vše postará a ušetří vám spoustu práce.
  3. Podpořte atmosféru – Světla, hudba a dekorace mohou výrazně ovlivnit atmosféru akce. Vyzkoušejte světelné řetězy, svíčky nebo dekorativní světla. Hudba by měla být příjemná a vhodná pro všechny hosty, nic příliš netradičního nebo hlasitého.
  4. Zabezpečte parkování – Počítejte s tím, že většina zaměstnanců bude chtít přijet autem. Zajistěte tedy místo, kam se vejde alespoň tolik aut, kolik je zvaných hostů.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout kvalitní party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem.